Vuosikokous 23.2.2023

Joensuun seudun Palveluskoirayhdistys ry:n sääntömääräinen vuosikokous järjestetään 23.2.2023 klo 18.00.

Kokous järjestetään ISLO:lla, os. Länsikatu 15, Joensuu. Kokouksessa käsitellään yhdistyksen sääntöjen mukaiset asiat, sekä aloite yhdistyksen sääntöjen muuttamiseksi ja hallituksen esitys kunniajäseniksi.

Halukkaille järjestetään myös Teams-etäosallistumismahdollisuus.

Ennakkoilmoittautumiset 19.2.2023 mennessä sähköpostitse: wvirolainen@gmail.com

Kokouskutsun liitteet löytyvät kaikille jäsenille sähköpostitse 7.2. tulleesta kutsusta (liitteet: kokouksen asialista, toimintasuunnitelma 2023, toimintakertomus 2022, sekä sääntömuutosaloite etukäteen luettavaksi).

Nykyiset säännöt löytyvät Josepan kotisivuilta (valikosta JOSEPA ry / yhdistyksen säännöt). Lämpimästi tervetuloa!