Josepa ry

YHDISTYKSEN HALLITUS

Josepa.fi -loppuiset sähköpostiosoitteet ovat toistaiseksi poissa käytöstä.

 

Puheenjohtaja:

Minna Tirkkonen [minna.tirkkonen(at)me.com]

 

Varsinaiset jäsenet:

Varapuheenjohtaja: Jarmo Rummukainen  [jarmo.rummukainen(at)nic.fi]
Sihteeri: Pia Lemmetyinen [nitrukka(at)gmail.com]
Rahastonhoitaja: Kaisu Tyni-Pyy [kaisu.tyni-pyy(at)outlook.com]
Heli Heiskanen [heli.he(at)live.com]
Johanna Nuutinen [johanna.nuutinen(at)hotmail.com]
Jenna Vartiainen [jenu83(at)gmailcom]

 

Varajäsenet:

Päivi Saoud [saoudpaivi(at)hotmail.com]
Wilhelmiina Virolainen [wvirolainen(at)gmail.com]


Toimihenkilöt:

Koulutusvastaava: Minna Tirkkonen [minna.tirkkonen(at)me.com]
Jäsensihteeri: Jenna Vartiainen [jenu83(at)gmail.com]
Maasto- ja kenttävastaava: Jarmo Rummukainen
Tiedotusvastaava (Facebook ja nettisivut): Johanna Nuutinen
Talkoopistevastaava: Heli Heiskanen [heli.he(at)live.com]
Koe- ja kilpailuvastaava: Eija Koistinen
Valjakkohiihtovastaava: Pirjo Ilvonen [p.ilvonen(at)luukku.com]

________________________________________________________

Yhdistyksen säännöt

Yhdistyksen rekisteriseloste

Vuosittaiset kiertopalkinnot

Kennelpiirin Vuoden palveluskoira -kiertopalkinto

Matka- ja kulukorvausten laskutuksessa käytettävä lomake löytyy täältä

Talkoolaiset kerätään tällä listalla ja lista lähetetään kokeen koetoimitsijalle tai tapahtuman yhteyshenkilölle.

Josepalla myynnissä olevat tuotteet löydät tästä. Kysy lisää rahastonhoitajalta.

sohvinvalintaoy_musta
Jäsenetu Joensuun seudun palveluskoirayhdistys ry:n jäsenille on -10 % alennus kaikista normaalihintaisista tuotteista