Josepa ry

YHDISTYKSEN HALLITUS

Puheenjohtaja: Minna Tirkkonen [minna.tirkkonen(at)me.com]
Varapuheenjohtaja: Jarmo Rummukainen [jarmo.rummukainen(at)nic.fi]
Sihteeri: Kaisu Tyni-Pyy [kaisu.tyni-pyy(at)outlook.com]
Rahastonhoitaja: Pirjo Pulli [pulli.pirjo(at)gmail.com]
Jäsensihteeri: Jenna Vartiainen [jenu83(at)gmail.com]

Varsinaiset jäsenet:

Heli Heiskanen [heli.he(at)live.com]
Johanna Nuutinen [johanna.nuutinen(at)hotmail.com]
Auli Marjola
Hanna Ohtonen [hanna.ohtonen(at)gmail.com]

Varajäsenet:

Jenna Vartiainen [jenu83(at)gmail.com]
Wilhelmiina Virolainen [wvirolaien(at)gmail.com]

Koulutusvastaava: Minna Tirkkonen [minna.tirkkonen(at)me.com]
Maasto- ja kenttävastaava: Jarmo Rummukainen
Tiedotusvastaava (Facebook ja nettisivut): Johanna Nuutinen
Valjakkohiihtovastaava: Pirjo Ilvonen [p.ilvonen(at)luukku.com]

________________________________________________________

Yhdistyksen säännöt

Yhdistyksen rekisteriseloste

Kiertopalkinnot 

Matka- ja kulukorvausten laskutuksessa käytettävä lomake löytyy täältä

Talkoolaiset kerätään tällä listalla ja ilmoitetaan osoitteeseen koulutusvastaava( ät )josepa.fi 

Josepalla myynnissä olevat tuotteet löydät tästä. Kysy lisää osoitteesta rahastonhoitaja( ät )josepa.fi